Ką mes Jums siūlome?

Kulinarinės pamokėlės

BBQ mom‘s Cooking studio sukuria temines kulinarines pamokėles skirtas 6-15 žmonių grupėms.
Dalyviai gauna prijuostes, visus reikiamus darbo įrankius ir produktus patiekalų ruošimui.
Pamokėlės metu gaminame 3-5 patiekalus. Užsiėmimai trunka apie 3-4 valandas, per kurias Jūs gaunate reikiamus patarimus, rūpestį ir daug džiaugsmo nuo savarankiškai pagamintų patiekalų ir puikiai praleisto laiko.
Paruošę visus patiekalus, dalyviai gali maloniai praleisti laiką besimėgaudami kompanija bei savo pagamintais patiekalais, prie deserto skanaudami gardžią kavą arba arbatą.
Dalyvaujantys asmenys gauna receptus, kuriuos kartu su naujai įgytomis žiniomis ir patirtimi jie pasiima namo.

Integraciniai grupių užsiėmimai

Organizuojame integracinius susitikimus, kurių metu dalyviai ruošia skanius patiekalus su virėjo priežiūrą. Bendrai paragauja paruoštus patiekalus. Integracijos susitikimai yra gera proga pažinti vieni kitus ramioje atmosferoje. Puikus komandinis bendravimas garantuotas!

Jūs galite organizuoti:

- integracijos susitikimas savo darbuotojams
- susitikimus su klientais ar rangovais
- savo produktų pristatymus
- mokymus ar seminarus
- pakviesti į svečius kitų kompanijų atstovus
- pasiūlyti alternatyvų posėdį kaip pusryčius ar vakarienę paruoštus tik Jūsų svečiams
- organizuoti vakarienę jaukioje atmosferoje (su vyno degustacija)

Forma ir meniu yra individualiai suderinama su kliento poreikiais.

Pasiūlymas vaikams

Vaikų gimtadieniai

Organizuojame vaikų gimtadienio šventes su maisto gaminimu žaisminga forma.
Pamokėlės trunka apie 3 valandas, per kurias vaikai ruošia maistą, kurį jie vėliau kartu suvalgo.
Mes pasirūpiname studijos papuošimu ir vaikų priežiūrą. (tėvai gali ir nedalyvauti, o užsiimti savo reikalais)

Mokinių maisto gaminimo edukacines pamokėlės

Siūlome dalyvauti klasiokams maisto gaminimo pamokėlėse, susipažinti su sveikos mitybos pagirindais, sužinoti kaip skaniai ir sveikai pagaminti pamėgtus patiekalus tokius kaip: pica, burgerius ir net kebabus. Išmokti gaminti ir dekoruoti meduolius, sausainius, morengus ir zefyrus. Susipažinti su patiekalu atsiradimo istorijomis, gaminant ir ragaujant kitų tautų patiekalus, mintimis ir skoniais pakeliauti per visą pasaulį.

Renginiai

Mūsų studijoje galite surengti gimtadienius, krykštinas, šeimos ar draugų susirinkimus. Kartu paruošime skanius patiekalus, kurie Jums patinka. Mes nustebinsime Jūs ir Jūsų svečius kūrybiniu kulinariniu nuotykiu. Mes taip pat galime paruošti maisto gaminimo pamokėles ir Jūsų namuose arba, bet kurioje pasirinktoje vietoje.

Mergvakariai ir bernvakariai
Mes surengsime ypatingas kulinarines pamokėles per Jūsų vakarėlį. Su savo draugėmis ar draugais sužinosite daug subtilybių kaip gaminant ir naudojant tinkamus prieskonius galėsite drąsiai naudoti patarlę "per maistą į širdį".

Dovanų kuponai
Jei norite nustebinti savo artimuosius, draugus ar mylimus žmones originalia dovana, kviečiame įsigyti dovanų kuponą bet kuriai kulinarinei pamokėlei.
Kupono kaina nuo 25 iki 100 eurų.
Dovanų kuponas galioja 1 metus nuo pirkimo datos.
Kviečiame įsigyti kuponus asmeniškai, susisiekę el.paštu: bbqmoms@gmail.com

Studijos nuoma

Nuomojame savo kulinarinės studijos erdvę. Čia galite organizuoti savo vakarėlį, seminarus ar mokymus, nebūtinai susijusius su maisto gaminimu. 60 kvadratinių metrų ploto su 4 m virtuvės stalu maisto ruošimui ir jauki studijos atmosfera su banketine zona, gali tapti patogia vieta mini maisto gaminimo reklaminių klipų filmavimui arba maisto fotosesijai. Viskas priklauso nuo idėjos ir jūsų poreikių!